Рада Міністрів СРСР постановою від 26 грудня 1975 р. N 1046 "Про заходи по забезпеченню виконання зобов'язань Радянської Сторони, що випливають з Конвенції про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів, від 2 лютого 1971 р.":

 

1) Затвердила Список водно-болотних угідь, які знаходяться на території СРСР і мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів, зокрема по Українській РСР (додається).

2) Поклала на Міністерство сільського господарства СРСР виконання обов'язків, зв'язаних з реалізацією Радянською Стороною Конвенції про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів, включаючи питання передачі в установленому порядку відповідної документації та інформації Міжнародному союзу по охороні природи і природних ресурсів.

3) Зобов'язала Міністерство сільського господарства СРСР забезпечити контроль за виконанням заходів, зв'язаних з реалізацією Радянською Стороною Конвенції про водно-болотні угіддя, які мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів.

На виконання постанови Ради Міністрів СРСР від 26 грудня 1975 р. N 1046 Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Міністерству сільського господарства УРСР разом з Міністерством меліорації і водного господарства УРСР, Міністерством лісового господарства УРСР, Академією наук УРСР та іншими заінтересованими міністерствами і відомствами УРСР, Кримським, Миколаївським, Одеським, Херсонським облвиконкомами забезпечити нанесення на карту границь водно-болотних угідь Української РСР за Списком, що додається, і матеріали подати Державному комітету Ради Міністрів УРСР по охороні природи до 15 березня 1976 року.

Академії наук УРСР в цей же строк забезпечити складання описів цих угідь для подання Державному комітету Ради Міністрів УРСР по охороні природи.

Державному комітету Рада Міністрів УРСР по охороні природи узагальнити матеріали і відповідну документацію подати Міністерству сільського господарства СРСР і Раді Міністрів УРСР до 25 березня 1976 року.

2. Міністерству лісового господарства УРСР, Міністерству меліорації і водного господарства УРСР, Кримському, Миколаївському, Одеському і Херсонському облвиконкомам посилити охорону водно-болотних угідь, які включені до Списку, що додається, забезпечити відновлення характерної для них флори і фауни, збереження і поліпшення гідрологічного режиму та санітарних умов місць оселення водоплавних птахів.

Заборонити проведення робіт, що можуть привести до погіршення встановленого режиму водно-болотних угідь, які включені до зазначеного Списку.

3. Державному комітету Ради Міністрів УРСР по охороні природи разом з Академією наук УРСР та іншими заінтересованими міністерствами і відомствами УРСР вивчити питання можливості розширення існуючих заповідних об'єктів на території водно-болотних угідь, включених до Списку, що додається, і не пізніше 1 листопада 1976 р. подати Раді Міністрів УРСР відповідні пропозиції.

4. Академії наук УРСР разом з науково-дослідними установами відповідних міністерств і відомств УРСР організувати починаючи з 1976 року комплексні вивчення флори і фауни водно-болотних угідь, які включені до Списку, що додається.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР О. ЛЯШКО

Керуючий Справами Ради Міністрів УРСР К. БОЙКО

 

Затверджений постановою Ради Міністрів СРСР від 26 грудня 1975 р. № 1046 список водно-болотних угідь, які знаходяться на території СРСР і мають міжнародне значення головним чином як місця оселень водоплавних птахів

Українська РСР

Затока Сиваш Азовського моря, включаючи Азово-Сиваське державне заповідно-мисливське господарство (Херсонська область).

Каркінітська затока Чорного моря, включаючи Кримське державне заповідно-мисливське господарство (Кримська область).

Дунайські плавні, Ягорлицька і Тендрівська затоки Чорного моря, включаючи Чорноморський державний заповідник (Одеська, Херсонська і Миколаївська області).

Пошук по сайту

Часті питання (ЧаПи)

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Посилання

Офіційний веб-сайт Національної академії наук України

Інститут зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України

Стежте за оновленнями сайту у фейсбуку

Профіль автора сайту у фейсбуку