Про ситуацію з браконьєрством на Кінбурнському півострові — телесюжет від Радіо Свобода.

Зі святом, Україно!

Оксана Некрасова під час польових досліджень на р. ІрпіньВ уявленні середньостатистичного громадянина жаби та змії викликають не найкращі асоціації. Проте немає тварин корисних і шкідливих, переконують зоологи: упереджене ставлення до представників того чи іншого виду або родини живих істот нерідко є наслідком відсутності знань про них. В яких умовах живуть українські амфібії та рептилії і якого захисту потребують – про це в ефірі науково-популярної програми „Всесвіт“ радіостанції „Голос Києва“ розповіли фахівці-герпетологи – старший науковий співробітник відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена НАН України, кандидат біологічних наук Оксана Некрасова й студент другого курсу магістратури Навчально-наукового центру „Інститут біології та медицини“ Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олексій Марущак.

За посиланнями на веб-сайті Національної академії наук України можна ознайомитися з детальною анотацію інтерв’ю вчених, та прослухати власне запис радіопередачі.

Сонячний окунь — один із чужорідних видів риб наших водойм. Фото Ю. КуцоконьОдним із чинників порушення рівноваги в екосистемах є вторгнення (випадкове або цілеспрямоване, за допомогою людини) нових видів живих організмів. Наприклад, загрозу для аборигенних видів риб певної водойми можуть становити так звані риби-вселенці. Про їхній вплив на іхтіофауну водних екосистем розповіла в ефірі науково-популярної програми „Всесвіт“ радіостанції „Голос Києва“ старший науковий співробітник відділу моніторингу та охорони тваринного світу Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена НАН України кандидат біологічних наук Юлія Куцоконь.

За посиланнями на веб-сайті Національної академії наук України можна почитати детальну анотацію інтерв’ю дослідниці, та прослухати власне запис радіопередачі.

На своїй сторінці у фейсбуку мер міста Мелітополя Сергій Мінько виклав інформацію (посилання1 і посилання2) про поїздку групи джиперів на чолі з ним та з його заступником в район Чорноморського біосферного заповідника. Ця інформація була проілюстрована низкою фотографій, частина з яких однозначно свідчить, що джипери влаштували варварський заїзд безпосередньо на території Солоноозерної ділянки Чорноморського біосферного заповідника НАН України. Є інформація, що служба охорони заповідника склала на порушників протокол і готує матеріали для передачі до суду.

Світлини із зображенням варварського заїзду джипів територією Солоноозерної ділянки Чорноморського біосферного заповідника НАН України.

Варварський заїзд джипів територією Солоноозерної ділянки Чорноморського біосферного заповідника НАН України

Пошук по сайту

Часті питання (ЧаПи)

Календар

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Посилання

Офіційний веб-сайт Національної академії наук України

Інститут зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України

Стежте за оновленнями сайту у фейсбуку

Профіль автора сайту у фейсбуку

 

Прогноз погоди в регіоні заповідника