Від імені спеціальної адміністрації Біосферного заповідника „Асканія-Нова“ імені Ф.Е. Фальц-Фейна підтримую звернення колег з Чорноморського біосферного заповідника НАН України в частині недопустимості порушення заповідного режиму під час військових навчань в регіоні надзвичайно важливої природоохоронної території загальнодержавного і міжнародного значення.

Ставлення до збереження природи надзвичайно цінується в європейських країнах, до рівня яких нам так хочеться піднятися. Якщо ми декларуємо саме європейський вектор спрямування розвитку держави, весь спектр діяльності на терені української нації повинен бути орієнтований на його досягнення і стосуватися всіх її сфер, у тому числі і військової.

Саме військові люди, яким довірено керувати сучасними засобами захисту національних інтересів і, які, водночас, здатні знищувати все живе, повинні дотримуватись військової культури та підняти рівень дисципліни і відповідальності на найвищий рівень. Це, перш за все, стосується вищого ешелону військової влади, яка повинна забезпечити дотримання з боку військових законів нашої держави в частині збереження природи на заповідних територіях і нести відповідальність за планування та виконання військових заходів поряд з ними.

Директор Біосферного заповідника "Асканія-Нова", заслужений природоохоронець України, член Національної комісії у справах ЮНЕСКО та Національного комітету ЮНЕСКО з програми, Людина і біосфера"
Віктор Гавриленко

Директор Біосферного заповідника "Асканія-Нова", заслужений природоохоронець України, член Національної комісії у справах ЮНЕСКО та Національного комітету ЮНЕСКО з програми, Людина і біосфера" Віктор Гавриленко

Пошук по сайту

Часті питання (ЧаПи)

Календар

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Посилання

Офіційний веб-сайт Національної академії наук України

Інститут зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України

Стежте за оновленнями сайту у фейсбуку

Профіль автора сайту у фейсбуку